Seyyidoglu Sigorta | Sigorta Teklifleri ve Yeni Nesil SigortacılıkSeyyidoglu Sigorta | Sigorta Teklifleri ve Yeni Nesil SigortacılıkSeyyidoglu Sigorta | Sigorta Teklifleri ve Yeni Nesil Sigortacılık
0544 868 8583
sigorta@hasseyyidogullari.com
Körfez KOCAELİ

Sıkca Sorulan Sorular

SSS

Sıkça Sorulan Sorularımızdan daha fazla bilgi edinebilirsiniz

Sigorta işlemlerini gerçekleştirirken aklınıza takılabilecek tüm sıkça sorulan soruları sizin için bir araya getirdik.
Web sitemizden sigorta poliçesi satın almak istediğinizde, sizden istediğimiz bilgileri ilgili alanlara girmeniz yeterli olacaktır. Size sadece birkaç dakika içinde sigorta poliçesinin fiyatını ve resmi poliçe teklif belgesini gösteriyoruz. Eğer sigorta poliçesini satın almak isterseniz ödemenizi yapıyor ve sigorta poliçenizi anında ekranınızda görüyorsunuz. Ayrıca e-mail ile de poliçenizi size gönderiyoruz. Siz istemediğiniz sürece sigorta poliçenizin hazırlanması sürecinde sizi telefonla aramıyoruz.

Evet. Web sitemizden satın alacağınız Seyahat Sigortası, vize verecek ülkelerin zorunluğu kıldığı tüm teminat ve limitlere uygundur. Tüm ülkeler Seyyidoglu Sigorta Seyahat Sigortası poliçesini vize başvurularında kabul etmektedir.

Satın aldığınız sigorta poliçenizi, isterseniz hemen bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bunun yanında poliçenizi e-mail adresinize de gönderiyoruz. Böylece poliçelerinizi cep telefonunuzda da görüntüleyebilirsiniz. Ya da poliçenizi print edip arabanızda taşıyabilirsiniz.

Sigorta Bilgi Merkezi (SBM) web sitesinde yürürlükteki Trafik Sigortası poliçeleriyle ilgili bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz. Şu linki tıklamanız yeterli:

https://www.sbm.org.tr/tr/OnlineIslemler/Sayfalar/TrafikPoliceSorgula.aspx
Sigorta ettiren siz, sigortalı başkasıysa, hasar ile ilgili tüm işlemleri takip edebilir ve sürece dahil olabilirsiniz. Ancak hasar ödemeleri sigortalıya yapılır. Hasar ödemesinin size yapılmasını isterseniz, mutlaka sigortalıdan vekaletname almış olmanız gerekmektedir.

Poliçenizi satın aldığınız zaman size poliçenizle birlikte kredi kartı tahsilat makbuzunuzu da gönderiyoruz.

Hala çözümler için herhangi bir sorununuz var mı?

Seyyidoglu Sigorta iletişim sayfası üzerinden bizimle iletişime geçebilir, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
 
 

Ofis Adresimiz:

Yavuz S. Mh. Mevlana Cd. No 5 Körfez KOCAELİ

Telefon:

0544 868 8583

Maillerimiz:

info@seyyidoglusigorta.com
sigorta@hasseyyidogullari.com